گروه فنی و مهندسی کنترل هفت

گروه فنی و مهندسی کنترل هفت در سال 1392 با اجرای پروژه های اتوماسیون صنعتی در صنایع لاستیک ، پلاستیک ، نساجی و فولاد شروع به فعالیت نمود و در زمینه به روز رسانی تجهیزات در صنعت لاستیک به صورت تخصصی وارد شده است و به تمامی ماشین الات صنعت لاستیک از قبیل بنبوری ها ، تیوبرها، کلندر ها ، تایر ماشین ها ، پرس های پخت و… اشنایی و به تمامی قطعات به صورت کامل اشراف دارد.

در صنعت نساجی نیز با به روز رسانی انواع جت های رنگ رزی و دستگاه های چاپ و انواع خشک کن پارچه از قبیل استنترها و کامپکت ها و … در کارخانه های نساجی توانایی انجام پروژه های مختلف را دارا میباشد .

از انجایی که تامین قطعات در بازار ایران کاری دشوار میباشد به دلیل عدم اشنایی فروشندگان قطعات صنعتی مخصوصا در زمینه اتوماسیون صنعتی و مشاوره های غلط در این موارد و همچنین وجود قطعات غیر اصلی و عدم شناسایی مصرف کنندگان ، بر ان شدیم تا از سال 1396 با ورود در حوزه فروش قطعات به صورت تخصصی اقدام نماییم .

این شرکت در زمینه مشاوره ، به صورت رایگان در خدمت کارخانه ها میباشد و باعث افتخار میداند تا بتواند باری از دوش صنعت کشور در جهت ارتقا شرکت های تولیدی بردارد .

این شرکت توانایی واردات قطعاتی را که موجود نمیباشند را در اسرع وقت داراست